9. listopadu 1999

10. november 2017 at 9:28 | Hann♥

autumn image fashion, knit, and sweater image light, girl, and tumblr image

Tak a je to tady. Už jsem oficiálně (papírově) dospělá. Přijde mi, že to ani nebyly narozeniny. Ani jsem nevěděla, jak se mám cítit, jestli se radovat nebo ne.. Každopádně, proč kolem 18tých narozenin každý dělá velké haló? Co se změnilo?

Můžu si sama koupit v klubu panáka? Na to se ani nehraje, nalijí vám, i když nejste plnoletí. Tak co teda? Jediné, co mě napadlo je řidičák. Pokud v prosinci úspěšně složím zkoušky teda.. :D Ale zásadní věci, které jsem si všimla je, že vám přeje rok od roku méně lidí. Kolem 15 se všichni se všemi kamarádi, píšou si, jací jsou nejlepší kamarádí, že by přišli ve 3 ráno, kdybych zavolala, ťuťu ňuňu, blabla. Jsou to typické kecy a až teď mi to došlo. Časem poznáme opravdové přátele. Na rovinu, kdo by doopravdy za mnou přišel ve tři ráno, kdybych řekla, že jsem smutná? Ani psovi se nechce z pelíšku natož nějakým "kamarádům", kterým na mě opravdu záleží a vlastně to není vůbec na oko. Jsem se z toho nějak rozčílila :D
Každopádně doufám, že teď mi do života vstoupí pouze lidé, kteří přátelství myslí vážně a upřímně. Je to docela paradox. Lidé, co si kolikrát nezaslouží, mají vše. a pak jsou tu tací, kteří jsou jako já. Nejraději by kamarádce říkali úplně všechno, kupovali bychom pořád nějaké dárky, protože prostě jsme blbí a rozdáváme se druhým, a byla by pro nás jako naše druhé já, mohli jsme se spolehnou, důvěřovat. Když se budu chtít z nepochopitelného důvodu bít, tak prostě půjde se mnou a ještě mě nabejtí, prostě cokoliv. V dnešní době je to vážně těžké najít opravdovou kamarádku, v době kdy každý leze druhým do zadku, aby se měl lépe, nejde na to normální poctivou cestou. Ale proč se dřít, když to jde obejít, že ano. Achjo, jsem z toho celá nesvá. Řekla bych, že bude tohle můj cíl, najít si nejlepší kamarádku, ovšem takto to bohužel nefunguje viďte.
Každopádně tu máme mé nejoblíbenější období a s tím nejkrásnější měsíce, listopad a prosinec. Každopádně na mě už jde Vánoční nálada a uvědomuji si, že každoročně nemám peníze na dárky. Život studenta be like this.
Snad jste pochopili můj pokus o vtip a nepůsobí na vás článek negativně. :)

A jak jste na tom s pravou nejlepší kamarádkou vy?
Mějte krásný víkend! ♥
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Scarlett Scarlett | Web | 10. november 2017 at 14:17 | React

Třeba já si pravé kamarády našla až po střední. Stačilo léto po maturitě a pár týdnů na vejšce a upřímně bych za ně dala ruku do ohně :) takže stačí být trpělivá a hledat dál, na střední jsem to cítila jako ty. Jinak gratuluju k osmnáctinám a hodně štěstí s řidičákem :)

2 Susane S. Susane S. | Web | 14. november 2017 at 20:07 | React

Mně když bylo čerstvě osmnáct běžela jsme hned do hypermarketu koupit si flašku, jako abych si konečně potvrdila, že si tam pro ní můžu sama. Občanku po mě nechtěli, tak jsem byla trošku zklamaná :-D
Jinak ti tedy přeji dodatečně všechno nejlepší :-)

3 Sandra Sandra | Web | 19. november 2017 at 14:43 | React

tak dodatočne všetko najlepšie!♥
ach ja neviem, budem o rok staršia a dospelá, no akosi 18 ani mať nechcem. príde mi to také, že všetká zodpovednosť začne padať na teba a už budem cítiť že stárnem. najradšej by som stopla čas práve teraz a mala stále sedemnásť. neviem prečo, ale sedemnástka sa mi páči:D
a pravé kamarátky? to sú tri baby, ktoré mám naozaj rada a sú tu pre mňa (dúfam:D). len týmto trom sa dokážem najviac zdôveriť a verím im. s každou som sa v niečom našla a som za ne rada♥:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama


Official page
®
Kopírování článků a fotografií je zakázáno! Veškeré použité informace, které nejsou schváleny a není uvedený zdroj jsou zakázané dále publikovat! Na všechny příspěvky, které se nachází na této stránce, se vztahují autorská práva!


Instagram