Pozdě ale přece

1. july 2016 at 12:08 | Hann♥ |  bullshit|2|


Milujte své fanoušky tak, jako oni milují Vás. Ve světě umění nenajdete nic cennějšího, než člověka, který zavýskne radostí pokaždé, když spatří světlo světa další Vaše dílo. Napsal Altaïr komiksář
Tato věta mne naprosto nadchla. Celý článek rozhodně stojí za přečtení! Je tak výstižná! Každý, tedy alespoň je tomu tak u mě, když se podívám na cizí blogy, mají kolem 30 komentářů u článku, podívám se ke mně a mám pouhých 5. V tu chvíli mě to zamrzí, že nejsem asi tak dobrá, ale na druhou stranu, když se podívám kolik lásky, rad a pocit přátelství z těch pouhých pěti komentářů na mě vyzařuje, je to všechno co bych mohla chtít! Tímto bych chtěla takto veřejně poděkovat VŠEM, kteří mi skoro za ty tři roky napsali komentář, ať už normální, který se vztahoval k tématu článku nebo ten, který patří k těm slohovým komentářům. Mé velké dík patří, k poslednímu článku hlavně, blogerce Molly. Nemám slov! Hrozně jsi mě potěšila, ve chvíli, kdy jsem si to četla, vypadalo to, jako by jsi okopírovala můj život. Doufám v to, že tvůj blog bude nadále tak šlapat jako do teď. :)Tato písnička mne nadchla hned z dvou důvodů. Prvním je ten, co říká, "Zabij je laskavostí, do toho!"
Úplně přesně vystihla můj pocit, ovšem aplikovat to na mě je trochu složitější, to už o mně snad ví i na Marsu. Druhým důvodem je ten nádherný letní nádech, to pískání v písničče co nastane po těchto slovech dává tomu větší ráz, většina písniček to "zdůrazní" tím, že písníčka vyvrcholí, vybouhne, rachot, dunění, všechno a Seleně ta písnička dává jasně najevo, že je v klidu a i tak se dá říct, jak na špatné lidi, věci, bez zuřivosti.
hair, grey, and nails imagesea, beach, and sky imagenails, fashion, and makeup image

Abych se také dostala k tomu, proč jsem nepsala a jak tomu bude teď nadále? Sama nevím, nebyl čas, vysvědčení mi skončilo s trojkou z matiky, což jsem naštvaná, a myslím si, že ani času moc nebude o prázdninách. Budu se snažit, ovšem mám brigádu a zítra hned po práci odjíždím večer v 11 do Chorvatska s přítelem. Což se dostáváme k tématu, ano bude článek od tam tud a ano bude plno fotek, beru s sebou i GoPro, tak uvidíme, co z toho vyjde. :) Abych tak řekla své plány nebo spíše co bych chtěla je zmena vlasů. Znovu a znovu to tu otevírám a nemohu pořád dospět k rozhodnutí. Uvidím, co z toho nakonec vzejde, rozhodně se později pochlubím. Mám také v plánu něco nového, co tu ještě nebylo, tak doufám, že se vám to bude líbít a 14.8. oslavím 3 roky tohoto blogu. :)
Tak to by bylo ode mě asi tak vše.
Jak vám dopadlo vysvědčení a jak vás dokáží ostatní blogeři potěšit v komentářích?
Mějte se ♥
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Luna Luna | Web | 1. july 2016 at 18:02 | React

Máš strašně moc hezký letní design ♥♥ Kill them with kindness je strašně moc hezká písnička, poslední dobou jsem ji poslouchala pořád. Já měla taky trojku z matematiky, ale co, svět se kvůli tomu nezhroutí. Jinak jsem ale s mým vysvědčením docela i spokojená byla :) Užij si to Chorvatsko ♥♥♥

2 steel32 steel32 | Web | 7. july 2016 at 10:06 | React

podle mě vůbec nezáleží na tom kolik komentářů máš, páč když 20 z nich je krásný blog nebo hezkej článek, tak to nepotěší tolik jako třeba 3 ale upřímně napsaný komentáře, kde se fakt vyjadřují k tématu :D
hlavně si užij prázdniny :))
a uuu, těším se čím se nám nakonec pochlubíš :)) :D

3 Whirpy Whirpy | Email | Web | 7. july 2016 at 22:46 | React

Především si užij prázdniny, Chorvatsko s přítelem zní luxusně! :)
Chápu, že jsi za 3 naštvaná, pokud ses teda cítila na 2, já mám tu trojku naopak celkem vymodlenou, neboť jsem se na matiku na začátku roku vykvákla, protože jsem při své lenosti hodila fintu do žita, místo abych se učivo snažila pochopit. Naštěstí jsem pak našla skvělou paní, která my vysvětlila vše co jsem potřebovala a zázračně se mi zvedl průměr. No jo, ale matika bez dobrého učitele je zlo.
Jinak moc děkuji za písničku, neznala jsem ji a opravdu se mi líbí. :)

4 Daisy Daisy | Web | 10. july 2016 at 12:52 | React

Můžu se zeptat kolik je ti let? Když koukám na desigen a tak, řekla bych, že 17? Protože si pamatuju, že třeba 2 roky zpátky jsem měla na blogu skoro stejný desigen. Po levé straně milion inspirativních obrázků, nahoře nějakou fotku a záhlavko sladěný, jinak bílá barva. A přesně jsem si říkala, že mi nikdo nic nepíše. Pak jsem napsala uplně obyč článek o tom, že jsme prostě holky a jsme odsuzovaný za to, že se nám třeba líbí značkové kabelky, boty apod. Přišla jsem na blog.cz a viděla jsem nějakých 500 lidí návštěvnost si řikám co, jak :D No a všech asi 50 komentářů bylo negativních :). Že jsem malá 13 holka (bylo mi k 18) apod. Takže jsem do blogu dala více svého já. Záhlaví jsem si nakreslila, zvolila vhodný pozadí a mám sice 100 lidí denně, ale celkem žádné komentáře. Mám pak, ale lepší pocit, že tam není nic než 50 nadávek. Ten od tebe mě ale potěšil. Děkuji :).

5 Molly. Molly. | Web | 10. july 2016 at 13:03 | React

Páni! Hann♥ Jsi strašné zlatíčko a já jsem ráda, že tě můj komentář tak potěšil ♥ Moc si teďka potěšila mě, když jsem si to přecetla :P Jenom ať se ti hlavně daří a mysli na to, že jsem tady pro tebe i když se to zdá divné a tak.. :) Napsala jsi to podle mě hodně pěkně, Tvůj desing se mi líbí a myslím si, že tvé psaní je taky parádní, jen hold málo lidí to ocení ale pořád se nějací najdou. Pro mě jsi strašně užasná blogerka a jen tak pokračuj dál :* Máš mou podporu :) A s těmi vlasy se pochlub ♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement


Official page
®
Kopírování článků a fotografií je zakázáno! Veškeré použité informace, které nejsou schváleny a není uvedený zdroj jsou zakázané dále publikovat! Na všechny příspěvky, které se nachází na této stránce, se vztahují autorská práva!


Instagram