July 2016

Life hacks 0.1

19. july 2016 at 22:07 | Hann♥ |  Ostatní vychytávky
pineapple, fruit, and summer image girl, sea, and clouds image car, travel, and indie image
Ahojte ♥ Jsem tu s novým článkem do nové rubriky. Tento typ článků bude spíše tipy a triky, jak si usnadnit žití nebo, co jste nevěděli. :-) Mám tu pro vás deset věcí. Jdeme na to. :-)

1. Vždy, když se cítíte unavení, i když jste měli dlouhý ničím nerušený spánek je to pravděpodobně proto, že jste dehydratovaní ne proto, že byste málo spali. Hned jak vstanete napijte se!

Jak se starám o pleť? / Rady a tipy s problematickou pletí + vychytávky !!

11. july 2016 at 15:09 | Hann♥ |  Beauty
Ahojte holky.Dnes jsem se s inspirací rozhodla napsat článek o tom jakou mám takovou tu denní rutinu, jak se starám o pleť a taky bych tu doporučila pár věcí, co by mohli třeba zrovna Vám pomoci s problematickou pletí. Tento článek jsem přiřadila k tématu týdne. První, co mě napadlo bylo, psát o lidech, jací jsou uvnitř. Ovšem, když jsem se podívala na hlavní stránku blogu a viděla články ostatních, prakticky všichni psali o tom samém. Tak jsem se rozhodla to pojmout jinak! Hluboko uvnitř nemusí být jen lidká duše, ale problém, se kterým se potkal snad každý. A to je akné. Jelikož jsem si, doufám, že tím nejhorším obdobím prošla, mohla bych se tu svěřit, co jsem vystřídala za přípravky a naopak, které mám ozkoušené, že fungují. :-) Navíc je to první článek do nové rubriky tak jdeme na to a doufám, že vás bude bavit!

Rozcestník podrubriky

10. july 2016 at 19:01 | Hann♥

Beauty


DIY


Ostatní vychytávkyPozdě ale přece

1. july 2016 at 12:08 | Hann♥ |  bullshit|2|


Milujte své fanoušky tak, jako oni milují Vás. Ve světě umění nenajdete nic cennějšího, než člověka, který zavýskne radostí pokaždé, když spatří světlo světa další Vaše dílo. Napsal Altaïr komiksář
Tato věta mne naprosto nadchla. Celý článek rozhodně stojí za přečtení! Je tak výstižná! Každý, tedy alespoň je tomu tak u mě, když se podívám na cizí blogy, mají kolem 30 komentářů u článku, podívám se ke mně a mám pouhých 5. V tu chvíli mě to zamrzí, že nejsem asi tak dobrá, ale na druhou stranu, když se podívám kolik lásky, rad a pocit přátelství z těch pouhých pěti komentářů na mě vyzařuje, je to všechno co bych mohla chtít! Tímto bych chtěla takto veřejně poděkovat VŠEM, kteří mi skoro za ty tři roky napsali komentář, ať už normální, který se vztahoval k tématu článku nebo ten, který patří k těm slohovým komentářům. Mé velké dík patří, k poslednímu článku hlavně, blogerce Molly. Nemám slov! Hrozně jsi mě potěšila, ve chvíli, kdy jsem si to četla, vypadalo to, jako by jsi okopírovala můj život. Doufám v to, že tvůj blog bude nadále tak šlapat jako do teď. :)


Official page
®
Kopírování článků a fotografií je zakázáno! Veškeré použité informace, které nejsou schváleny a není uvedený zdroj jsou zakázané dále publikovat! Na všechny příspěvky, které se nachází na této stránce, se vztahují autorská práva!


Instagram