Je to jako bych křičela a nikdo mě neslyšel

27. march 2016 at 13:35 | Hann♥ |  Myself

Ahojte. Jak jsem v minulém článku psala, dneska bych na sebe, nechci říct prozradila, ale svěřila se vám, že i ti nejšťastnější, bohatí, slavní a i vlastně obyčejní lidé mají problémy. Přiznejme si, že i šťastně vypadající rodina má problémy, všude se najde něco což perfektně vystihuje téma týdne temnota ve světle. Já bych chtěla mluvit o sobě. Tudíž o mém strachu. Teprve tento víkend jsem se o tom svěřila mamince. Přišlo mi to jako hloupost, nějaký můj dojem opět, nevím. Jak jsem psala, je to půl roku zpět, v létě, mi určitá osoba nadávala, volala mi různá čísla a chodily esemesky, že pokud to nezvednu, něco mi udělá. Díky bože k žádnému fyzickému napadení nedošlo, ovšem psychiku mi to zpracovalo škaredě. Od léta 2015 mi nehorázně kleslo sebevědomí, to by tak velký problém nebyl, dá se vybudovat.


Problém nastává až tehdy kdy se mám s někým seznámit, nebo i když toho člověka znám nějakou dobu a on se chce začít více bavit. Nejde to. Jakmile přítel řekne, že v pět má přijít k němu domů jeho kamarád, já v tu chvíli v 16:50 odcházím z jeho domu, abych ho nepotkala ani po cestě domů. Nejde o to, že bych lidi neměla ráda, žádný problém vůči nim nemám, ale prostě to nejde. Neumím se s lidmi sama od sebe bavit, nevím o čem, ani ty lidi neznám a už vím, že si rozumět nebudeme. Další věc co je velkou potíží je jak jsem psala v minulém článku. Chci mít postavu, jakou bych chtěla, ale mám strach jít si zaběhat. Mám pocit, že se na mě všichni koukají, že mě sledují, pošklebují se.

Abych to uvedla na pravou míru, běhat jsem začala, ovšem jdu běhat až v tedy, kdy je venku naprostá tma, kolem osmé večer. Blíží se Velikonoce a já už teď mám nervy a nevím kam se schovat, abych se tomu vyhnula, jelikož k nám chodí spousta lidí. Kolikrát se bojím jít si sama koupit i jídlo. Ani se psem sama nechodím..
Asi to vypadá, že jsem cvok, ale tak každý se něčeho bojí ne? S přítelem jsem čtyři měsíce a nepoznala jsem nikoho z jeho přátel, nechodím s ním večer za nimi, když on se jde bavit, já jdu domů. Proč? Protože se bojím a bojím se, že o něj časem přijdu. Být na jeho místě, taky bych byla špatná, ale zkuste pochopit mě. Navíc blíží se jeho narozeniny, tím pádem jeho oslava, jeho přátelé a já? Kde budu?

life, quote, and sad image

demon, grunge, and sad image

love, quote, and people image

sad, quote, and alone image

ghost, funny, and stupid image
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Luna Luna | Web | 1. april 2016 at 20:57 | React

Každý má nějaké problémy a určitě se za té svoje vůbec nemusíš stydět. Pokud chceš začít jít běhat (a je to docela i takový malý "sen"), vůbec nemysli na ostatní. Mě je třeba úplně totálně jedno, když kolem mě někdo proběhne a myslím, že je to i docela fajn, že se pro sebe snaží něco udělat :) Pokud tě to baví, NIKDY se neohlížej po ostatních a měj úplně u ty víš čeho, co si myslí ☺ Záleží jen na tom, co si o tom myslíš ty a když tě to baví, navíc je to i zdravé pro tělo, není na tom vůbec nic špatného.
A ohledně těch lidí... já jsem taky docela introvert a moc ráda se s lidmi neseznamuji, i když někdy je to super poznat někoho nového. Na tu oslavu jdi podle toho, jestli se ti chtít bude nebo ne. Nikdo tě do toho nemůže nutit. A pamatuj si, že když na tu oslavu půjdeš, čas plyne opravdu rychle a za několik dní nebo měsíců na ni budeš vzpomínat, třeba jako na opravdu super den ☺♥

2 crazyjull crazyjull | Web | 2. april 2016 at 11:16 | React

Naprosto tě chápu, já také neumím komunikovat s lidmi a často se jim vyhýbám. Tak to už mám od malička s tím, že okolo páté třídy se to výrazně zhoršilo. Snažím se to odbourat, ale nejde to moc lehce. Ráda bych ti poradila, ale sama nevím. :/

Jinak ke tvému komentáře, Hledání Aljašky jsem četla a je to pro mě kniha number 1. :3 Doporučuji ti snad všechny knihy od Johna Greena (ten napsal Hledání Aljašky). Třeba Papírová města a Hvězdy nám nepřály. :)

3 Michelle Michelle | Web | 2. april 2016 at 16:49 | React

Vůbec si nemyslím, že jsi blázen. Jak jsi sama řekla, každý má nějaký problémy a každý se něčeho bojí. Ale chtěla bych ti říct, ať se vůbec neohlížíš za tím,co o si o tobě ostatní lidi myslí. Jestli chceš jít běhat, jdi běhat. Běhej klidně nahá (no dobře, za to by tě mohli asi i zavřít ale chápeš mojí pointu, ne? :D), když tě to bude bavit. Je to tvůj život, tvoje rozhodnutí, TVOJE VĚC! Cizím lidi je do toho jedno velký hovno! Prostě si jdi za tím, co tě baví protože ignorování toho se rovná pomalé sebevraždě.
A co se týče toho seznamování, myslím, že po tom tvém zážitku s tím obtěžováním, jsi možná začala házet lidi do jednoho pytle. Ne všichni lid jsou zlí. A já se taky bojím seznamování a přijdu si prvních pár týdnů s novýma lidma jako naprostý pako. Ale nesmíš hned předpokládat, že tě každý člověk, kterého potkáš, nebude mít rád, bude na tebe hnusný nebo že je zlý. A pokud jde o tvého přítele, zkus mu to říct. Určitě to pochopí a nebude tě tlačit do ničeho, co nechceš :)
Jinak v tvém komentáři u Crazyjull jsem četla, že hledáš nějakou knížku jako je Hledání Aljašky. A popravdě jsme si nemohla pomoct a musím ti pár knížek doporučit :D. Protože jsem za poslední dva roky četla pár naprosto skvělých knížek, tak se o ně musím podělit :D. Rozhodně jsou to další Greenovy knížky (moje top jsou Papírová města), Eleanor a Park (Rainbow Rowell),Moře klidu (Katja Millay), Překroč svůj stín (Kattie McGarry), Ten kdo stojí v koutě (naprosto top! Stephen Chbosky), Bez naděje (Colleen Hoover) a Všechny malé zázraky (Jennifer Niven). Guh, promiň, že je to tak dlouhý :D já jak se dám do psaní, nějak nevím, kdy přestat :D

4 Sandra Sandra | Web | 2. april 2016 at 19:50 | React

veru vidno, že ti to zasiahlo tú psychickú stránku.. nič si z toho nerob, úplne ťa chápem, ja si ani neviem prestaviť, čo by som asi ja spravila,keby som na tvojom mieste.. podľa mňa si to zvládla fajn.. možno to je pre niekoo divné, že sa bojíš ľudí alebo podobne ale ani sa ti nedivím. možno to prejde alebo možno bude len o trošku lepšie. možno musíš prekonať len samu seba..
nechaj to zatiaľ tak, ale zvládneš to:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama


Official page
®
Kopírování článků a fotografií je zakázáno! Veškeré použité informace, které nejsou schváleny a není uvedený zdroj jsou zakázané dále publikovat! Na všechny příspěvky, které se nachází na této stránce, se vztahují autorská práva!


Instagram