March 2016

Je to jako bych křičela a nikdo mě neslyšel

27. march 2016 at 13:35 | Hann♥ |  Myself

Ahojte. Jak jsem v minulém článku psala, dneska bych na sebe, nechci říct prozradila, ale svěřila se vám, že i ti nejšťastnější, bohatí, slavní a i vlastně obyčejní lidé mají problémy. Přiznejme si, že i šťastně vypadající rodina má problémy, všude se najde něco což perfektně vystihuje téma týdne temnota ve světle. Já bych chtěla mluvit o sobě. Tudíž o mém strachu. Teprve tento víkend jsem se o tom svěřila mamince. Přišlo mi to jako hloupost, nějaký můj dojem opět, nevím. Jak jsem psala, je to půl roku zpět, v létě, mi určitá osoba nadávala, volala mi různá čísla a chodily esemesky, že pokud to nezvednu, něco mi udělá. Díky bože k žádnému fyzickému napadení nedošlo, ovšem psychiku mi to zpracovalo škaredě. Od léta 2015 mi nehorázně kleslo sebevědomí, to by tak velký problém nebyl, dá se vybudovat.

Znovu nebo stále dokola?

16. march 2016 at 19:34 | Hann♥ |  bullshit|2|

Znáte ten pocit, když něco šíleně chcete, ale bojíte se to zkusit? Říkáte si, že to nevyjde, jste na to už moc staří, na tohle musí mít člověk talent,.. Ale ne! Já asi nejsem ten správný člověk, od kterého by se měl někdo inspirovat natož dokázat vůbec někoho nakopnout. (viz. příští článek) Abych to uvedla na správnou míru, přirovnám to na sobě. Strašně bych chtěla dobrou vymakanou postavu, ostatně kdo by nechtěl, ale jsem příliš líná na to, abych začala. Já mám o to větší problém, že bych kvůli svému zdravotnímu stavu cvičit měla a necvičím. A jsme u toho.

Žiju!

9. march 2016 at 20:48 | Hann♥ |  bullshit|2|
Zdravím po dloouhatánské době. Nerada bohužel,ale opět jsem neměla chuť k psaní. Tuhle větu by ani blogger neměl teoreticky vyslovit, ale co nadělám. Za poslední dobu se nestalo asi nic, co by nějak hnulo s mým životem. (Haha žiji vůbec?)Nejprve bych hrozně chtěla PODĚKOVAT ZA TO, JAKOU JSTE MI UDĚLALI RADOST U MINULÉHO ČLÁNKU, zbožňuji vás, dokáže to tak nakopnout ❤ Dneska mě popadla jarní náladička. Že bych se konečně dostala z té tmavé smrduté díry zvaná špatná nálada, špatný vlasy, špatná postava, špatný život, všecko špatný? Kdyby! Jak jste si mohli povšimnout zakoukala jsem se do tulipánů, nechce mi někdo koupit takovou krásnou kytici? ❤


Official page
®
Kopírování článků a fotografií je zakázáno! Veškeré použité informace, které nejsou schváleny a není uvedený zdroj jsou zakázané dále publikovat! Na všechny příspěvky, které se nachází na této stránce, se vztahují autorská práva!


Instagram