2. My 2015 Christmas wish list. / Majk Spirit

17. december 2015 at 18:11 | Hann♥ |  BullshitKrásný podvečer přeji♥ Dneska je to takový ten článek "pff já bych chtěla..". Nechci, aby to vyznělo sobecky. Ale já si na Vánoce vlastně nic zvláštního nepřeji, hlavně spoustu jídla, aby bylo, to je moje!! :D Teď vážně, jsem trochu úchyl na to, mít hodně oblečení nebo bych spíš chtěla mít spoustu oblečení a samo sebou i kosmetiky! Bohužel, jak každý z nás ví, né každý rodič má vkus :D Samosebou dostávám ráda dárky, ale nejsem ta holka, co přijde k rodičům a řekne to chci a do chvilky to má. Já si buď věci zasloužím, koupím za své peníze a nebo se složím s rodiči, abych zaplatila třeba jen půlku. Navíc bych si asi nedovolila říct rodičům až se mě budou ptát, co teda k těm Vánocům chci, tak že bych chtěla nový noťas a byla bych ráda kdyby to byl Macbook Air.


Tak a teď si vysvětleme, co jsem to napsala za hrůzu! Já bych byla naprosto spokojená s notebookem Lenovo. Bohužel známe to. Apple je drahý, platí se jen za to jablko na zádech, rychle rozbijí a oprava stojí více než kup nového zboží. Ale má to funkce, které prostě normální počítač nezvládne. Přesněji tu mluvím o vytváření videí a konkrétní program, ve kterém dělá songy například Martin Garrix. Každopádně, jak už sem zmiňovala Applu moc nefandím, takže se opět budu pokoušet obejít zákony a dostat ty funkce i do normálního noťasu jako je právě Lenovo nebo Acer. :) Kupujete si 'drahé' věci samy za ušetřené peníze nebo to necháte, pod stromeček, aby zaplatil Ježíšek? Já jsem mámě ani o tom notebooku neříkala, řekla jsem, že potřebuji brigádu a peníze, peníze, peníze. Mně osobně je i nechci říct hloupé, ale nemám to správné slovo. Prostě říct si rodičům, nebo vyškemrat drahou věc.


No a nebyly by Vánoce Vánocemi, kdybych nedostala ponožky. Bohužel tento rok si je musím přát i kdybych nechtěla, sem na tom bídně, pořád je ztrácím a dneska ráno jsem měla poslední pár v šuplíku:D
Tak, abych to shrnula, od mámy si přeji, aby mi pomohla dohodit nějakou dobrou brigádu, abych stíhala i školu a měla z toho alespoň něco:) Pak nějaké oblečení a kosmetiku. To je jediné, nejsem nějak extra náročná viďte? Hlavně si přeji, aby se to buď mezi rodiči urovnalo (což silně pochybuji), nebo se už rozvedli nějak se to spravilo. Hlavně to zdraví a lásku! Zní to pošetile, ale začínám si to uvědomovat čím dál více. K čemu pak jsou peníze, když člověk umírá? Radši bez peněz, zdraví a šťastní! :)


Jenom jedno. "Oh můj bože!!!" Jak já ho zbožňuju! Absolutně nejlepší zážitek v životě! Taková atmosféra a mé vyřvané hlasivky, protože jsem řvala všechny jeho písničky, jelikož je znám i pozadu. :D Některé písničky, co jsem si pouštěla od něj doma se mi nelíbily, ale jakmile to tam rozpálil naživo, hnedkon to bylo úpně něco jiného. A řeknu vám, ten pocit radosti, když začal Primetime a hlas publika vyčníval víc, jako jeho, k nezaplacení! ♥ Opravdu zážitek k nezaplacení a vyplatí se na něj jít, to rozhodně! Nemusím nic a můžu všechno.

Krásný zbytek dne♥
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Luna Luna | Web | 18. december 2015 at 15:12 | React

Applovic rodince taky moc nefandím, připadá mi, že si je každý kupuji hlavně jen kvůli tomu jablíčku a je to prostě  značka, že jo. Podle mě by jsi se určitě neměla bát mamce o notebooku říct, dají se sehnat i docela rozumné ceny a pokud se na to složíte všichni, nemělo by to být tak hrozné. (já jsem si nedávno koupila nový noťas bílý HP a jsem s ním moc spokojená ♥). Já si přeju pár věcí, oblečení moc ne i když bych ho měla nejraději tuny, ale prostě si ho nejraději kupuji sama. Kosmetika ♥
Doufám, že budeš mít krásné Vánoce a najdeš pod stromečkem všechno, co si přeješ ♥☺

2 Sandra Sandra | Web | 18. december 2015 at 21:24 | React

konečne niekto,kto tiež trpí nedostatkom ponožiek!!:D zo mňa si len každý robí srandu,keď sa mu sťažujem,že nemám ponožky!:D tento rok by sa mi fakt zišli:D aspoň také veľké vreco plné ponožiek!:D
ja si na tento rok taktiež hľadám brigádu,lenže absolútne neviem kde a neviem ani ako to budem stíhať kvôli tréningom.. a ešte aj škola.. fakt si chcem čosi nájsť,pretože ja chcem kadečo a viem,že rodičia mi to stále platiť nebudú,chcem sa proste naučiť to,že keď niečo chcem tak si to musím zaslúžiť (akože viem to aj teraz ale tak chápeš no..:D). takže asi tak.. snáď sa mi podarí čosi zohnať..

3 *Anne *Anne | Web | 20. december 2015 at 10:53 | React

Též nemám dostatek ponožek, letos si je opravdu přeji :DD Každopádně ti přeji, ať se vše vyplní a ty si byla spokojená :) Jinak máš moc pěkný blog, nechceš spřátelit ? Určitě si tě dám aspoň do oblíbených.

4 Lenuš Lenuš | Web | 20. december 2015 at 15:22 | React

Já, když chci něco takhle dražšího, tak buďto si to kupuju úplně sama za peníze z brigády a nebo když si něco ušetřím a občas mi i mamka přispěje :)

5 Olja:) Olja:) | Web | 20. december 2015 at 16:32 | React

Tak snad ti Ježíšek naježí pod stromeček vše,co by se ti líbilo :) já jsem si letos přála akorát žehličku na vlasy,která mi před měsícem vybouchla :D budu jí potřebovat na vejšku .. teda jestli se na nějakou dostanu. Také jsem původně chtěla nový notebook ale spíše jsem chtěla ultrabook,jelikož doufám,že za rok budu jezdit na vejšku přes celou republiku a tahat se s tímhle těžkým je fakt za trest .. ovšem jak jsi psala i ty,stojí to plno peněz,takže si na to zkusím spíše sama vydělat po maturitě :))

6 Sonča Sonča | Web | 20. december 2015 at 18:05 | React

Dárky to je jedno velký téma. Já osobně bych si od rodičů taky nemohla vyškemrat tamto, támhleto, a tohleto. Já už třeba dlouho chci nějaký pořádný notebook, ale pod stromeček si ho nepřeju a radši šetřím :)
Jinak co se týče ponožek, mám to stejně. Sice je na Vánoce pod stromeček nedostávám, ale taky je pořád ztrácím.
Určitě se ti všechna přání vyplní :)

7 steel32 steel32 | Web | 20. december 2015 at 18:07 | React

jooo, hlavně spoustu jídla na vánoce a všichni jsme šťastný :3
jinak taky mi nějak nesejde na těch dárcích, že si vždycky přeju nějaký kraviny, co bych si chtěla koupit, ale nemusím je nějak nutně mít :D i když teda, vždycky tam šoupnu něco drahýho, jen tak bokem, kdyby náhodou.. :D
a hele, třeba ten macbook dostaneš, never say never :D někdy to prostě není o tom kolik to stojí, ale jak se ti to líbí :D (nebo aspoň tak to beru já :D)
tak hlavně aby to doma bylo ok ;)

8 Mariiis_N Mariiis_N | Web | 21. december 2015 at 17:59 | React

Co se jabka týče, minulý rok jsem dostala macbook air k narozeninám a ani jsem se o tom nezmínila. Bylo to obrovské překvapení a musím říct, že mě ten notebook naprosto vyhovuje, je to ideální. Třeba ho dostaneš :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement


Official page
®
Kopírování článků a fotografií je zakázáno! Veškeré použité informace, které nejsou schváleny a není uvedený zdroj jsou zakázané dále publikovat! Na všechny příspěvky, které se nachází na této stránce, se vztahují autorská práva!


Instagram