December 2015

r. 2016

30. december 2015 at 17:37 | Hann♥ |  r. 2016

Fotky


____________

Videa

____________

Bullshit

____________

Myself

____________

Blog

____________

Life and Beauty Hacks


3-4. My favorite Christmas movie and songs.

21. december 2015 at 19:24 | Hann♥ |  Bullshit

Ahojtě♥ Přeji krásný ikdyž zamračený den. Venku má sněžit né pršet. Achjo. Asi hned prvně bych měla říct, že jsem tak trochu "zaspala" a musím tyto dva články dát do jednoho. Zapomněla jsem totiž vydat My 2015 Christmas wish list dříve, tím pádem mi spadlo jedno datum a musím to udělat takto. Ale to vůbec ničemu nevadí:) Tak pojďme na to.

2. My 2015 Christmas wish list. / Majk Spirit

17. december 2015 at 18:11 | Hann♥ |  BullshitKrásný podvečer přeji♥ Dneska je to takový ten článek "pff já bych chtěla..". Nechci, aby to vyznělo sobecky. Ale já si na Vánoce vlastně nic zvláštního nepřeji, hlavně spoustu jídla, aby bylo, to je moje!! :D Teď vážně, jsem trochu úchyl na to, mít hodně oblečení nebo bych spíš chtěla mít spoustu oblečení a samo sebou i kosmetiky! Bohužel, jak každý z nás ví, né každý rodič má vkus :D Samosebou dostávám ráda dárky, ale nejsem ta holka, co přijde k rodičům a řekne to chci a do chvilky to má. Já si buď věci zasloužím, koupím za své peníze a nebo se složím s rodiči, abych zaplatila třeba jen půlku. Navíc bych si asi nedovolila říct rodičům až se mě budou ptát, co teda k těm Vánocům chci, tak že bych chtěla nový noťas a byla bych ráda kdyby to byl Macbook Air.

1. My favorite drinks, while the weather is too cold.

11. december 2015 at 12:10 | Hann♥ |  Bullshit

Ahoj princezny♥ Děkuji všem za chválu mého nového vzhledu, moc mě to potěšilo! :) Je tu první den mé zimní challenge, aneb co nejraději piju, když je mi kosna a dá se jednoduše připravit doma? Myslím, že na všech mých ukázkách se asi shodneme, protože je to už taková ta klasika.:)
1. rozdělením jsou čaje. Jasný každý by si vzal asi ten svůj, po kterém sahá každé ráno, ale já bych to chtěla trošku zpestřit.

6 days of blogging / December Challenge

1. december 2015 at 12:50 | Hann♥ |  Information and blog1. My favorite drinks, while the weather is too cold.
2. My 2015 Christmas wish list.
3. My favorite Christmas movie?
4. Favorite Christmas song?
5. My Christmas outfit and make-up.
6. New Year 2016.


Official page
®
Kopírování článků a fotografií je zakázáno! Veškeré použité informace, které nejsou schváleny a není uvedený zdroj jsou zakázané dále publikovat! Na všechny příspěvky, které se nachází na této stránce, se vztahují autorská práva!


Instagram