November 2015

Názor na útoky teroristů / Nestíhám? / zase PRIMARK? / Vánoční edice?

28. november 2015 at 20:15 | Hann❤ |  I and myself


Ahojte princezny ❤ všem děkuju, co mi i přes to popřáli! ❤
O škole snad ani nemluvit. Mám toho teď tolik, všichni by se zbláznili najednou před Vánoci. Víkendy nemám volné, natož stíhat se naučit tolik věcí, nemožný. Od tohoto pátku budu ve Vídni až do neděle do večera (zase se nestihnu naučit) no a v rozmezí dvou měsíců budu po 3. v Primarku. Hip hip 🙌🙌🙌

Asi budu mít dost divoký 'december'

18. november 2015 at 14:38 | Hann❤ |  Bullshit
Název článku pochopíte až na konci, prosím berte to jako srandu

Po nějaké době mé nepřítomnosti přicházím s dalším "oným" článkem aneb dlouho jsem si nezafylozofovala a nezanadávala. Za ty dva skoro tři týdny, co jsem mohla vydat kupu článků, ale prostě jsem se na to vykašlala, protože se mi prostě nechtělo, se toho moc nestalo. Snad jediný zlom byly narozeniny, aneb hahhh je mi šestnáct, ikdyž myšlením občas starší a chováním tak na osm. Pravděpodobně nejsem taková ta lolitka dnešní doby - "Jeeežiš marjaa, je mi šestnáct, su stará, pojďme se ožrat, večer nějakej ten sex s klukem z klubu, trochu jinak než normálně." Really? Ne, ne, ne, ne, ne, NE! Díky bohu za rozum!! No a možná to je ten můj "problém". Nejsem holka jako ostatní, nenosím výstřihy, protože se mi to nelíbí a navíc do něho nemám co dát.

Playlist 0.1

1. november 2015 at 14:29 | Hann♥ |  VideoSs.

Zase po týdnu zdravím, ano jsem hrozná, snad se mi podaří to napsavit. Nějak jsem neměla chuť ke psaní. Navíc mám teď takový problém, že moji nabíječku od notebooku mi překousal můj králík (který už v létě umřel) a teď se mi ten drát úplně rozdvojíl, takže nemám čím nabíjet. Vždycky se jednou týdně dostanu na sestřin a to jsem ještě ráda, protože je kolem toho plno keců samozřejmě. Ale co, teď jsem dostala úžasné nápady, nějak se mi zachtělo psát příběh. Nevím jestli si ho nechám, jak doposud zamčený, ve wordu nebo, že bych to publikovala veřejně na Wattpad. Asi podle toho jak moc se mi to bude zdát jako kravina.


Official page
®
Kopírování článků a fotografií je zakázáno! Veškeré použité informace, které nejsou schváleny a není uvedený zdroj jsou zakázané dále publikovat! Na všechny příspěvky, které se nachází na této stránce, se vztahují autorská práva!


Instagram