September 2015


Inspiration

18. september 2015 at 18:07 | Hann♥ |  Photo
Ahoj princezny, nevěděla jsem, jak přesně tento článek nazvat, každopádně to se časem doladí:D Asi každá z nás zná takové to "musím se podívat na we ♥ it" Doteď nechápu, jak jsem mohla bez toho dříve existovat! Chytám tam tolik inspirací, nejen na články, focení, ale i do mého osobního života, co bych kdy chtěla dělat, kam se podívat, no prostě parádička!

5. den / Co pro mě znamená blog?

8. september 2015 at 20:09 | Hann♥ |  Bullshit
Krásný úterní podvečer přeji ♥ Tak jak se daří ve škole/v práci? Já jsem se toho tak bála a musím vám říct, že je to hrozně v pohodě. Až na to vstávání o půl šesté ráno, utíkání na vlak následně na autobus a příliž dlouhé vysedávání ve škole to jde:D Ne teď vážně. Všechny odborné předměty mě zatím oslovily a i pár normálních předmětů, co zůstaly ze základní školy mě normálně baví. Bojím se, že i matika mne bude bavit. Nejsem ta, co ji chápe právě úplný opak, ale máme na vše tak pohodové učitele, že si myslím, že to spolu nějak zvládneme:) Na mě momentálně přišla ona známá chuť ke psaní aneb "blogová nálada". Tak se pusťme do toho:)


Official page
®
Kopírování článků a fotografií je zakázáno! Veškeré použité informace, které nejsou schváleny a není uvedený zdroj jsou zakázané dále publikovat! Na všechny příspěvky, které se nachází na této stránce, se vztahují autorská práva!


Instagram