July 2015

Too much? Oh got, no

14. july 2015 at 0:26 | Hann❤ |  I and myself
někteří by to ani neměli číst. Především ti, co je nebaví deníčky natož nějakej žvást, co vyplynul z hlavy holce o půl jedné ráno. Vždyť už je to jedno
A je to tady. Znovu? Jakobych věděla, že to příjde. Když člověk udělá chybu, je dobré mu odpustit. Každý má nárok na druhou šanci, ale co když odpustíme jednou, dvakrát, třikrát a i když to tak bolí jsme pevně rozhodnuti odpustit po čtvrté. Mám se bát toho, že mě ze vnitř pomalu zabíjí on nebo si to vlastně dělám jenom já? Tolik otázek, na které člověk nedostane nikdy odpovědi přesně takové, jaké by čekal, ale přesto doufám, že přijdou. Dají jasně na jevo, co dělám špatně a jakým směrem se mám dát.

/4. den/ I need to change my hair | What hair color is right for me?

11. july 2015 at 22:24 | Hann♥ |  I and myself
Hi babe♥ Říkám si, konečně, konečně jsem se dokopala k tomuto článku!

Jsem typ člověka, co jde do většiny věcí po hlavě, takže ano už jsem měla takové to velké ombré, kdy jsem měla půlku hlavy modrou a pak i falovou. Měla jsem něco mezi blonďatým melírem a přelivem. No a nakonec při posledním bavení jsem měla i černé. :) Řeknu vám, potřebuji nějaký manuál, podle kterého perfektně zjistím, jaké vlasy mám mít!
Princezny, vy jste nejlepší v tom, když potřebuji poradit. A ano, beru na vědomí, že je to jen moje věc, co si na tu hlavu dám a nemusím řešit, co jaká buzna řekla:) Ale teď se ptám na názor váš, protože mě zajímá!

/3.den/

8. july 2015 at 15:20 | Hann❤ |  I and myself
Ahoj kočky♥ Přijde mi, že teď poslední dobou hodně děkuju (není to samozřejmost to se ví) takže i dnešek nebude vyjímkou. Chci poděkovat za vaše úžasné komenáře u předchozího článku! ♥ Je fajn vědět, že kdykoli se něco stane, vy mi alespoň zvednete náladu a povzbudíte mne! ♥ Ale dost o tom. Dneska je další den mé challange - Kdo se bojí, nezažije.
Na tohle téma jsem se nechci říct těšila, ale nějakým způsobem.. eh? Došla slova Hani? Ok tak těšila :D Nechci tady mluvit o tom, jak se kamarádka bojí skočit ze skokánku na městském koupališti a tím pádem nezažije to šimrání v žaludku při skoku dolů, ale o sebevědomí.

Moment of truth

3. july 2015 at 15:46 | Hann♥ |  Bullshit

Čautě kočky♥ Chci vám, hrozně poděkovat za ty vaše komentáře, udělali mi obrovskou radost♥ Dneska tu mám konečně něco do rubriky Bullshit, poslední dobou ji zanedbávám kvůli neustálým deníčkům a challangi. Narazila jsem na ně náhodou, jsou sice jednoduché, ale hrozně mě oslovili. Ať se líbí:)


Official page
®
Kopírování článků a fotografií je zakázáno! Veškeré použité informace, které nejsou schváleny a není uvedený zdroj jsou zakázané dále publikovat! Na všechny příspěvky, které se nachází na této stránce, se vztahují autorská práva!


Instagram