June 2015

[2. den] | názor na situaci v ČR lidi vzpamatujte se!

28. june 2015 at 19:50 | Hann♥ |  I and myself
Ahoj kočky♥ Abych pravdu řekla, prázdniny nechci. Mně už začali v pátek a nepociťuju nic to, co jindy. "joo sou prázdniny konečně volno bude bordel" Ne. Vždycky sem se tak těšila, že mi ty dny šli pomalu a teď? Letělo to neuvěřitelným způsobem! Co se stalo zvláštního? V pondělí jsem jela 135km do nemocnice do Karviné, kde mě operovali na kontrolu. Tyjo, tak vyjukaná jsem u toho doktora ještě nestála. On mi takovým pohodovým tónem řekne "No tak šrouby se ti nepohnuly, ale stojíš víc na křivo, než kdy před tím, prostě se boříš" Cože? Já podstoupila operaci, při které byla možnost, že ochrnu na celé tělo nebo prostě zamřu jelikož mi žebra utlačovaly orgány. Řekli mi, že sportovat už nikdy nebudu a nesmím. Uplynulo asi třičtvrtě roku já tam jela v to pondělí a oni mi řeknou toto a ještě mi vynadali, proč nesportuju, že je to moje chyba. Já jak blbá každej den cvičím, abych nabrala svaly a něco to moje rozpadlý tělíčko drželo a on, že je to moje chyba. Tak to sem fakt čuměla.

[1. den]

20. june 2015 at 16:08 | Hann♥ |  I and myself
Čau kočky♥. Viděla jsem u mnoha z vás, že děláte challange podle jedné slečny. No a já jsem se rozhodla udělat vlastní 10 denní challange. Tak doufám, že se vám bude líbit.:)

Nestačí mi na den 24 hodin :x

9. june 2015 at 18:34 | Hann |  Bullshit
Čauahoj.
Spousta z vás se asi zarazila při posledním vydaném článku u věty "článek vyjde ve středu"
uběhla jedna středa, druhá, třetí, čtvrtá. Konečně teď mám minutku si sednout za blog a sepsat to.
Zbývají necelé už 3 týdny do konce školního roku. Pro někoho to nic není, ale jelikož vycházím snažím se užít poslední chvilky s děckama. Je to docela směšné, jelikož mám příšernou třídu. Někteří jsou fajn, né oni jsou fajn všichni, ale jedině když nejsou pohromadě! Lidi ty boje v naší třídě poslední dobou nemá obdoby.


Official page
®
Kopírování článků a fotografií je zakázáno! Veškeré použité informace, které nejsou schváleny a není uvedený zdroj jsou zakázané dále publikovat! Na všechny příspěvky, které se nachází na této stránce, se vztahují autorská práva!


Instagram