I'm back

26. april 2015 at 14:36 | Haniinka |  Information and blog

Ahoj všichni!
Tak po takové době jsem zpět. Je to hrůza. Co se dělo? Neskutečně moc věcí, ale teď je tady nechci rozebírat. Až teda na přijímačky. Je to v kelu. Dávala jsem přihlášku na Asistenta zubního technika a Veřejnosprávní činnost do Olomouce. A samo sebou chci na zdravku, ale tam sem se nevlezla do 30 lidí, byla jsem 19. pod čarou ze 120. No a na tu "veřejnosprávní" mě vzali. Každopádně dám odvolání na zdravku a uvidím jak se to vyvrbí. Tohle člověku dokáže tolik snížit sebevědomí vážně. Ale pryč se školou!


Doufám, že to tu bude už jako dřív, hrozně mi to chybělo! Tu dobu co jsem nebyla aktivní, projížděla jsem si vaše blogy a všimla jsem si, že hodně z vás nechci říct nefunguje, ale také podlehli té "blogové krizi". Je to něco jako puberta nebo krize středního věku co prožívá každý ne? :D

Doufám, že už to tu bude jen lepší a zase se to tu rozjede.
No už to tu nebudu protahovat, byl to jen takový ten informační článek.
Zítra vyjde nový!
Čautě:)

V tomto článku byly zamítnuty komentáře

 

Be the first one to judge this article.

Actual articles

Reklama


Official page
®
Kopírování článků a fotografií je zakázáno! Veškeré použité informace, které nejsou schváleny a není uvedený zdroj jsou zakázané dále publikovat! Na všechny příspěvky, které se nachází na této stránce, se vztahují autorská práva!


Instagram