April 2015

Bitchy fake friends

26. april 2015 at 23:59 | Hann |  Bullshit

Znáte to.
Každý z nás má přátele, kteří si na to z větší části hrají, než aby byli.
Většinou je to za nějakým účelem či jak tomu chcou říkat. Zviditelnit se tím, že se začnu s někým bavit, následně ho poslat do prdele, protože už je k ničemu nepotřebujete? Protože svůj účel splnili? Nene holčičky, tak to ale je.
Strašně ráda bych si tu vylila srdíčko, ale víte co, byla bych zase ta špatná já. Protože tím narážím na konkrétní osoby? Protože jsem tenhle článek vůbec zveřejnila a oni si to teď možná čtou? Víte co?

I'm back

26. april 2015 at 14:36 | Haniinka |  Information and blog

Ahoj všichni!
Tak po takové době jsem zpět. Je to hrůza. Co se dělo? Neskutečně moc věcí, ale teď je tady nechci rozebírat. Až teda na přijímačky. Je to v kelu. Dávala jsem přihlášku na Asistenta zubního technika a Veřejnosprávní činnost do Olomouce. A samo sebou chci na zdravku, ale tam sem se nevlezla do 30 lidí, byla jsem 19. pod čarou ze 120. No a na tu "veřejnosprávní" mě vzali. Každopádně dám odvolání na zdravku a uvidím jak se to vyvrbí. Tohle člověku dokáže tolik snížit sebevědomí vážně. Ale pryč se školou!


Official page
®
Kopírování článků a fotografií je zakázáno! Veškeré použité informace, které nejsou schváleny a není uvedený zdroj jsou zakázané dále publikovat! Na všechny příspěvky, které se nachází na této stránce, se vztahují autorská práva!


Instagram