Podejte mi samopal!!

18. october 2014 at 14:39 | Haniinka |  Mee
Předem upozorňuji komu bude vadit, že tu budu v tomto článku mluvit sprostě, nebo Vás nezajímá mé vylití nervů, nečtěte to, dík.


Takže tak nějak se to všechno dosralo. Řeknu to takhle. Jde o mého nejlepšího kamaráda. Už jednou jsme spolu kdysi byli no a nechal mě fajn dobrý deme dál. Stali jsme se nejlepšíma kamošema a bylo to lepší. No jenže on pak začal namotávat, namotávat a hádejte čo. Jakmile namotal tak se zdekoval. DO prdele sakra už logika jak sviňa. Tohle fakt nesnáším! Milionkrát jsme se pohádali, kvůli pičovinám i fakt hnsuným věcem. Nemluvili jsme spolu 5 týdnů, bylo to peklo. No ale já blbá vždycky odpustila, žejó. No tak se to táhne až do teď. Teď v týdnu jsem měla problém se zády a skřípla se mi žebra takže jsem nemohla dýchat. No a on se uráží proč mu neodepisuju, ať ho neseru, že je to osobní. Tak mu řeknu, že jsem nemohla dýchat, že fakt facebook není to co mě zajímá. "A jak jsem to měl jako vědět?! Navíc to nic není." JÓÓÓ! Možná když se nemůžete nadechnout normálně, ale když máte sešroubovanou páteř nemůžete se ani nějak otočit do polohy kde bych se mohla alespoň trochu líp nadechnout.
No. On studuje teď v Praze a jezdí na víkendy domů. Že by se zeptal jestli nemůže třeba dorazit, aby mě viděl. Neříkám, když se nevidíte týden, dva. 4 měsíce, kurva 4 měsíce. Tohle je přítelství? To už je to zoufalství přes facebook!

Oimfkghlmpsvz!!!! -_____________-
Přátelství hadra fakt. Připadá mi, že je radši se všema okolo, ale žeby za mnou aspoň jednou přišel, né proč by, žejó. Zeptám se ho proč. -už zase začínáš? Tak ten konec řekni hned ať se s tím nepatláme.
Doprdele sakra už. Nechápu co jsem mu udělala, co mu tak vadí. Dneska je to 6 týdnů od operace a jediná moje cesta je do kuchyně a zpátky, do školy mě vozí tam i zpět jen na 2 hodiny. Dneska jsem byla s páteří a řekli, že mám mít větší klid, nic mi nesrostlo. Doprdele já tady sešroubovaná ležím a přemýšlím co se udělala špatně a ono nic. Nechám chvíli klid- špatně, bavím se-špatně, řeším to-jsem hysterka.
Do piče co je to ?! Vy**** se na to, fakt už sakra!!!
Nenávidím takový lidi fakt, oni se maj fakt čuprově, ale ostatatní co jsou na nich nechci říct závislí, ale nějakým způsobem fixovaní, ti je nezajímají. Včera jsem šla, bylo hádám půl deváté večer no a naproti mě de nějaká banda kluků. Hm fajn znám jen jednoho pozdravím jdu dál a až jsem za nima tak takovým pískotem "ahój". No kdopak to nebyl, že? Fajn pozdravil, ale bylo to jako by mě viděl včera a né před 4 měsícema. Čekala jsem, nebo né ono to tak vždycky bylo takový ten pravej big hug z nerozlučnýho přátelstvíTyjo někdy si fakt říkám, k čemu takoví lidi jsou. On je vážně úžasnej člověk, znám ho, nevyměnila bych ho za nikoho jiného, ale co mu šiblo v bedně?! Prostě je to človek mého života, ale neskutečně ubližuje. Možná to co píšu se zdá, že je to hloupé, že "to jsou, ale problémy", možná to nepochopíte, ale kdyby jste jste nás viděli, nebo četli náš chat, tak prostě.. hrr!!!
_____________________________________________________________________
Taková ta prázdnota uvnitř. Myslíte si, že necítíte nic, ale přijde bolest co mě ničí. Nevím co to je a neříkejte, že je to výkyv hormonů doprdele jsem dost stará na to, abych se o sebe postarala a nejsem ta po**baná puberťačka. Chce to ten balónek.. kecám balón štěstí! Přála bych si to vyslovené navždy, které se neplní. Všechno se to zkazilo, šmoulovští nejlepší přátelé, kteří vydrží vše, co o sobě ví vše, kteří jsou nejlepší ze všech. Všchno je to pryč.


<3
"Jediný krok už se to nedá ..vrátit.
Bylo to poslední co jsem si přál-vrátit zpátky.
Potkat tě znovu mít, to už jsem nečekal-vrátit zpátky.
Je to jak v hlavě chtít a v srdci vzdorovat-vrátit zpátky.
Je to jak odejít a přitom zůstat napořád."
<3


Jsem unavená z toho jak večer brečím, že jsem pořád bez nálady, z toho předstírání, že mi nevadí jak to je, z toho, že jsem bez něj osamělá, že už nevím jak pomoct, z pocitu beznaděje, že už nejde začít znovu, z toho, že to nebude nikdy takové jaké to bylo.

Tohle mě nebaví vážně.
Omlouvám se za nesmyslný článek popřípadě chyby, musela jsem to ze sebe dostat.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Blondie Blondie | Web | 18. october 2014 at 18:11 | React

Ahojky, jak si chtěla, dávám vědět - jsem aktivní :)

2 Butty Butty | Web | 19. october 2014 at 11:32 | React

Tak to se Ti ani nedivím že jsi vytočená :-/ Nesnáším když namotávájí a pak odkopnou, také jsme si tím prošla, díkybohu už mám stálého partnera a ten teda takový není. :-)
Budou lepší, uvidíš žejo :-)

3 ~*~Janii~*~ ~*~Janii~*~ | Web | 19. october 2014 at 12:35 | React

jen tě využívá :( kašli na něj ...

4 Mariiis_N Mariiis_N | Web | 19. october 2014 at 20:11 | React

Tak tohle je mi fakt lito, protoze presne vim jak se cítis. Ja teda takový problem s páteří nikdy nemela, doufam ze uz se ti to brzy spraví, ale můj nejlepsi kamarad se na me taky vysral v takové ne moc vhodné chvíli. Kolikrát si i rikám, ze mu totalne přeskočilo a ze by bylo lepší, kdybych ho nikdy nepotkala. Lidi se neskutečně mění. Uvidis třeba to bude lepší, ale je to od neho fakt strasne hnusny..

5 Michaela. Michaela. | Web | 20. october 2014 at 17:15 | React

Kašli an něj.. Nikdo nikomu nestojí za slzy atd.. vím, že tahle věta je otřepaná, ale vím o čem mluvím..

6 Kate. Kate. | Web | 22. october 2014 at 22:42 | React

~4 měsíce?
~aha, tak to už je trochu nemálo no. O.o
~takoví lidi fakt miluju.(y)
~vidím že podzim nedává negativní náladu jen na mě..a to je to tak boží roční období.
~promin, nenaaštvi se ted porsím, ale upřímně ? ten kluk je naprsot vypatlanej.
~po čtyřech měsíce bych okamžitě svýho nejlepšího kamaráda obejmula nebo prostě určitě něco víc, než "ahój"
~hlavně nebreč, nemáš to za potřebí!:)
~musíš to zvládnout .
~a ty to co ?
~ZVLÁDNEŠ ! ♥

7 Dominika Dominika | Web | 23. october 2014 at 21:24 | React

Mohla by som ti sem napísať.. "Je to idiot a vykašli sa na neho" ale sama viem, že vykašlať sa na niekoho, kto predtým pre teba veľa znamenal nieje jednoduché.
Možno ti len poprajem, aby si sa rozhodla správne a neľutovala to potom.

8 N N | Web | 24. october 2014 at 10:29 | React

je to smutnéé, strašné čítanie. ako keby som čítala svoje myšienky...

tiež mám jedného takého kamaráta, s ktorým to je tak všelijak zamotané a boli časy, keď som si myslela že to cíti tak isto, pretože sa tak správal, nakoniec sa z toho ale vyvinulo to, že nie, že on ma berie iba ako kamošku... a tiež sme (boli) úplne naj naj dvojka, ako sme si rozumeli a kolko času sme spolu trávili a toto leto sa všetko pokazilo...
a podla mňa sa s tým treba zmieriť, mimochodom myslím si, že ten tvoj má možno iba také bdobie, niekedy im proste treba si trochu oddýchnuť, spraviť poriadok v hlave... možno že aj jemu vadí že ste od seba a toto je jeho spôsob riešenia situácie.. to nikto nemôže vedieť...
každopádne na tvojommieste by som sa na určitý čas snažila to neriešiť a  tváriť sa pred ním že všetko je v pohode a keď budeš mať pocit, že má dobrý deň, tak sa s ním normálne porozprávať, bez výčitiek, iba jednoducho povedať že ti to je lúto ako to je, že ti je smutno a chcela by si ho občas vidieť.. uvidíš ako sa zatvári, čo spraví a podla toho s avieš zariadiť ty... či to bude debil a budeš sa snažiť posunúť ďalej aj bez neho, alebo ťa milo prekvapí..

9 Charlotte Charlotte | Web | 28. october 2014 at 13:28 | React

to jak regoval na to s tim dychanim od nej bylo dost sobecke.. nojo, uprimne doufam ze je to jen spatne obdobi a cas to vsechno zlepsi..:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama


Official page
®
Kopírování článků a fotografií je zakázáno! Veškeré použité informace, které nejsou schváleny a není uvedený zdroj jsou zakázané dále publikovat! Na všechny příspěvky, které se nachází na této stránce, se vztahují autorská práva!


Instagram