September 2014

Učím se žít.

28. september 2014 at 16:09 | Haniinka |  Mee

Tohle téma mi přijde velmi povedené. Mám toho tolik co říct, ale vlastně ani nevím jak to dokonale vyjádřit. Nejde se naučit žít. Život není naše povinost, kterou musíme mít zmáklou do puntíku. Život je od toho, aby se žil a pořádně prožil. Ať jsme třeba největší mamlasové, hm noa?
Jsme to přece my a můžeme na to být pyšní. Na chyby, které jsme udělali a poučili se znich. To, že napodruhé jsme udělali věc dokonale. To, že se nám to hned nepovedlo, není důvod k něčemu s tragickými závěry. Noa? Pos*ali jsme to. Já se tomu směju. Já totiž nepotřebuji mít život nalajnovaný, z povinosti někam chodit a dělat něco co nechci. Ráda se naučím věc životu potřebnou, ale to jestli ji do života zapojíte je už na vás.

Haniinka se vrací? Omluva + návrh.

25. september 2014 at 22:41 | Haniinka |  Mee
Čautě. :)
Tohle bylo snad nejdéle, co jsem vydržela od blogu, ale už mi to psaní chybí. Takže jsem se rozhodla se vrátit. Vím, že někteří ode mne už odešli a pochopím, když se nevrátí, ale mám vysvětlení.
Měla jsem a mám těžké období, byla jsem na operaci s páteří a to není palec u nohy, takže je to komplikované a myslím, že pochopíte, že v nemocnici není nálada na blog. Navíc domů jsem přijela teprve ve středu takže se omlouvám. :)

A ten návrh. Poslední dobou hodně sleduju youtuberky a dostala jsem nápad, že bych sem přidávala za čas i svá videa, samozřejmě podle vašich návrhů na videa bych točila.

Tak to je asi všechno co jsem tak na začátek chtěla říct. Tak napište prosím do komentářů, teď vás jdu oběhnout. :)


Official page
®
Kopírování článků a fotografií je zakázáno! Veškeré použité informace, které nejsou schváleny a není uvedený zdroj jsou zakázané dále publikovat! Na všechny příspěvky, které se nachází na této stránce, se vztahují autorská práva!


Instagram