March 2014

Kam se zašít na léto?

23. march 2014 at 15:28 | Hanii |  Mee
Ahojte. Přece jenom už je konec března a než se rozhodneme, nikde už nebude místo, takže si myslím, že je čas řešit-


Road trip

15. march 2014 at 17:31 | Hanii |  Mee
Ta písnička je nejlepší! :3 V MENU!!
ahojte. Omlouvám se, že jsem tu nic nedala, můj noťas byl slučně řečeno u lékaře.
No, tak si shrneme tento týden.. pondělí + úterý = prodloužený víkend, nebo-li viróza.
Středa byla hrozná. Neměli jsme celý týden tř. učitelku, takže jsme měli suplů jak nadělanejch a s těma nejhoršíma učitelama -.- . Čtvrtek byl celkem na pohodu. Učitelka češtiny má tak 68 O.o a prej budeme se dívat na film, ale jaký se bude líbit i jí. My jakože ajaj to bude starodávnej černobílej film z roku "raz, dva tři". A ona pustila Teorii velkého třesku :DDD. Celkem fajn, protože mě to baví. :D No a pátek? Tu školu už absolutně "Fakujů" nebaví mě to, furt jenom testy testy testy a prázdniny nikde, člověk se z toho za chvíli zcvokne! -.- No, ale skončili jsme o půl dvanácté a já jela s kamoškou do Olomouce nakupovat. Hmm myslíte, že v té Šantovce něco mají? Uplný předraženě hnusný kulový! -.- Jako výlet za všechny prachy..:D Hrála sem si na supr čupr turistu a fotila baráky jak mantád:DD a to jezdím do Olomouce hodně často:D!

oh got!! :O

8. march 2014 at 15:05 | Hanii |  Videoo


Ahojte. Zase se po nějaké době ozývám. Chtěla bych tímhle článkem také říct, že moje aktivita (články) bude jak u většině blogů jednou za týden. Nestíhám potom absolutně školu, natož koníčky a vlastně vést normální život. Ale k tématu. Včera jsem projížděla YT hledala písničky a ono mi to našlo tohle. ˇ . No a dohrabala jsem se k tomu, že na sobě budu denně makat tak 3x víc než normálně! Strašně sem sama sebe vytočila. Provaz zvládnu na obě dvě nohy do úplného roštěpu mi zbývá posledních pár cenťáčků, nohu k hlavě si také dám, ale i tak. Prostě budu makat na ohebnosti dokud ze mě nebude "hadí žena". Tahle kolka mne nadchnula, prostě jsem z ní úplně paf! Ode mne má obrovský obdiv! :)


Official page
®
Kopírování článků a fotografií je zakázáno! Veškeré použité informace, které nejsou schváleny a není uvedený zdroj jsou zakázané dále publikovat! Na všechny příspěvky, které se nachází na této stránce, se vztahují autorská práva!


Instagram