February 2014

Dívka roku 2014

25. february 2014 at 17:43 | Hanii |  Fotoo

Ahojte. Byla jsem se podívat jako i minule na Dívku roku. Zdálo se mi, ale že minulý rok to bylo lepší bylo to na téma Superstar a letos In love. Strašně se mi to líbí, mít soustředění, učit nést se na podpadcích jako opravdové modelky,chodit po molu a získat korunku. :3 Chtěla bych, ale neměla jsem dost odvahy se tam přihlásit. :)

Workout

20. february 2014 at 17:15 | Hanii |  MeeAhojte. Ano ozývám se zase po nějaké době, ale neměla jsem nějak chuť ani nápad co bych napsala. Tak teď k nadpisu. ^^ Jako každý, kterého navštěvuji hubnou, cvičí, bla bla 30. denní výzvy, Jullian a dále. Hubneme všechny holky! :D:) Já jsem na 48kg, ale musím mít méně neboť moje postava musí vypadat nějak takto.

Valentajn

14. february 2014 at 15:23 | Hanii |  Fotoo
Dneska nechci šířit moji špatnou náladu.


No jo Valentýn. Já tento svátek neslavím, ani bych nechtěla přijde mi to, že češi neumí uznávat svoje svátky tak si přivlastňujem cizí. Ale jako kdybych měla od své polovičky (kterou nevedu) dostat růžičku byla bych bez sebe! ^^ Navíc růže myluju takže:) Dneska naše škola má ples, aneb Valentinský bál-papučový. Škola je přesrdíčkovaná to je až nechutné! :D Minulý rok jsem tam šla a řeknu Vám, že to byla docela pařba. :D Myslela jsem, že plesy jsou nudné, pche jsou pro dospělí, kteří tancujou na ty svoje starodávný písničky, ale né. :D Sice jsem měla za tohle dostat tu svoji první poznámku, ale náš pan ředitel si mne nemuže zapamatovat. Nechápu to, kdysy nás dva roky učil:D

Fuckin nálada

11. february 2014 at 20:51 | Hanii |  Mee

Ano je tu jeden zase z mých smyslu plných článků aneb něco jako deníček. Nejdřív vám popí
šu ten nadpis. Máme nového učitele, ano už zase. Všechny sou těhotný. Je to hezký, ale není možný!
No a jaksi jsme chytli pana učitele,
který mi připomíná toho z reklamy na T-mobile ten
s velkejma očima jak měl na očích ty baňky.
No a ke všemu je teplej. Já proti gayům nic nemám,
je to milý, ale tenhle mi je fakticky nesympatickej. Ono se nemá soudit kniha
podle obalu, to já moc dobře vím, ale je to učitel vysoké školy a chová se k nám jako by
jsme měli IQ 300. Druhá věc ja ta, jak to pokračuje s kamarádem kvůli té velké hádce.
Nenávidím to!

Mají návrháři vkus?

9. february 2014 at 14:13 | Hanii |  Mee
K tomuto tématu jsem se chtěla dlouho vyjádřit a konečně je to tu.


Názor na modelky bude v následujícím článku, ale co návrháři? Získávají celkem dost dobrý balík peněz za svoji práci. Proč? Ano chápu né každý by dokázal navrhovat oblečení, ne každý má vkus, ne každý návrhář! Podle mne je to trochu ulítlé. Být těmi modelkami v životě bych si to neoblékla. Vždyť navrhují a předvádějí nové kolekce šatů a dalších kousků. Má se to prodávat ve světě za takové směšné ceny. Vy by jste si něco takového na sebe oblékly?


Kašičky

8. february 2014 at 13:46 | Hanii |  Mee
Áhojdá! Když už jsme u toho hubnutí, je potřeba jíst taky trochu zdravě že ano. No
začala jsem si dělat svoje kašičky z ovoce. Strašně dobrý je banánovo jablkový!


TT-Dnešní svět

7. february 2014 at 10:36 | Hanii |  Mee
Dnešní svět, hmm.. to není svět, ale pakárna. Lidi se zabíjejí pro prachy, majetek, aby měli největší výděl z toho. Všechno se točí okolo peněz. Však peníze nejsou všechno, ale řekněme si, že ten kdo nemá, nic nenadělá. Nemáš peníze-> nejdeš na dobrou školu, kterou bys chtěl. Nemáš peníze na BMW-> nemáš prvotřídní kočku. Nemáš peníze na luxusní nábytek do baráku-> nejdeš s dobou, nemáš vkus. Bože vždyť je to naprosto hloupý! Co maj dělat lidi co peníze nemají? Podle mě by bylo fér, aby se začalo od nuly nikdo by neměl nic a hledělo by se na všechny stejně. Krádeže a blbý vloupačky.. taky nechápu k čemu jim to je. Stejně se na to přijde a bude průser. Na místo toho mohli být právníci, mít rodinu a vést spokojený klidný život.

Nails

5. february 2014 at 20:01 | Hanii |  Fotoo

Ahoj, dneska jsem přehrabovala sestřiny laky a tak too :3
Nevím jak vy, ale já si nikdy neumím dokonale namalovat nehty, navíc mám tzv. tátovy prsty takový kulatý nehty! takže je to celkem k ničemu. :D Hodne bývá na facebooku návody na to jak si ty nehty namalovat a tak, ale nikdy mi to nevyšlo :D.Dokonalá postava.

4. february 2014 at 21:41 | Hanii |  Fotoo
Dokonalá postava. Sen každé dívky nějak vypadat. Všichni říkají 'ta má dokonalý břicho, podívej na ty nohy" ale ne každá, ale ovšem není líná zvednouten zadek a něco proto udělat!


Weekend--> the end of everything

1. february 2014 at 4:44 | Hanii |  Mee

Pokud tohle čteš asi už jedu nebo jsem na svahu, takže se chci teď omluvit. Nám začaly jarní prázdniny a já odjíždím na hory na chatu a wifi mít nebudu. Strašně se těším chata z venku vypadá strašně protože je rozestavěná, ale ze vnitř je luxusní a tento rok bude ještě lepší, protože má být dostavěná. Těším se i proto, že kamarádku strašně baví nás česat, takže každou hodinu jiný účes, zkouknutých milion filmů, černé historky doufám stihneme všechny, sranda sranda bum a na zemi ze snowboardu! Kdyby jste nás viděli, řekli by jste si, že jsme psychicky narušené. :D Navíc tam jede ta naše banda kamarádi a rodiče, takže sranda už jen to, že v autě jedu s dvěma dospělýma exotama Hugem a Bečkou. :DDDDD ne nedělám si srandu a ano je to strašný:DOfficial page
®
Kopírování článků a fotografií je zakázáno! Veškeré použité informace, které nejsou schváleny a není uvedený zdroj jsou zakázané dále publikovat! Na všechny příspěvky, které se nachází na této stránce, se vztahují autorská práva!


Instagram