"Akce a reakce"

29. august 2013 at 11:14 | Hanii |  Me
Ahojte. Teď Vám řeknu takový můj příběh.
No tento článek se ani nijak moc koní týkat nebude. Pokud nechcete nečtěte to.
Pokud jste četli i můj předchozí blog možná si ještě budete pamatovat mou nemoc.
Pro případ, že ne tak to připomenu..

Už od mala jsem nemocná. Žádnná rakovina ani nic zas tak hrozného, ale pokud víte co je to skolióza. Skrátka křivá páteř třeba až tak, že Vám může propíchnout žebro plíci nebo rozdrtit nějaký orgán. No já mám obě plíce i orgány naštěstí v celku, ale jak ještě víte.. tu nemoc mi oznámi teprve v mých 11-12 letech. Což bylo už pozdě. Chtějí mě operovat, ale to nechci. Chtějí abych nosila..jakby řekl doktor: "ortézu" No jenže to je těžší než se zdá nosit ho od krku až do půlky prdele. To se vlastně moc hýbat nemůžete. No a za moji nemoc jsem dostala "zakrslého" králíka. Mimuško :3 Luckinka se jmenuje ^^ a víte proč?
Jak jsem si ju přivezla já jsem měla skoliózu a u ní se zjistilo, žemá rakovinu mozku.
No uplinul rok a Lucky po dlouhém léčení to přežila. :) A já na roční kontrole zjistila, že se mi ty záda zlepšili. Ovšem to nestačilo na to, abych se stále nedala na operaci.
Naše rodina, ale byla šťastná. No uplynul další rok a jsme v přítomnosti.
Luckinka už je "velká holka" no a já v podstatě taky. Ona je, ale zdravá a mě se to zhoršilo.
Táta teď pracuje v německu strašně daleko skoro ve Francii. Máma má 2 měsíční dítě. Ségra už je vlastně dospělá no a já? Já půjdu do osmičky..další omezený rok.
Ale to je mi jedno.
Řeknu Vám, že ten králík mě drží při životě.
Nebýt toho králíka šla bych na operaci už před dvouma rokama. Ale nešla, bojovala jsem s ní s rakovinou. Ona "bojovala" se mnou se skoliózou. A teď mi jí chtějí vzít.
Jenom kvůli blbé tapetě kterou uškubla. Stejně se loupala!
Dát ju k nějakýmu klukovi co má už hodně králíků. Normálně bych si řekla jo bude jí tam dobře. Ale kde je toho moc tam se zabíjí. Máma ji chce poslat pro smrt. Možná už jen proto, že Lucky nemá ráda nikoho, nikoho kdo jí třeba chce dát seno nebo něco. Ona si nechá dát jenom ode mě. Dospělá sestra se jí bojí, máma ju nemá ráda, že po ní vyjíždí..
Ale já to nedovolím. Uvidí, že pokud ji odveze nebudu pokračovat v léčbě. Bez ní to cenu nemá. Už jednou, když ju chtěli místo léčby utratit.. máma to chtěla, ale já ne. Přestala jsem komunikovat, uzavřela jsem se do "sebe". Už mě chtěla i odvést k psychologovi, myslela si snad, že jsem posedlá. Do toho králíka jsem dala dva tisíce jen za koupi. Prakticky sem ji svěřila celej můj život. Je to divný možná jsem vážně posedlá klidně si to myslete, ale co ona tak já.
Ani nevíte jak při psaní brečím..

FOREVER IN MY HEART!

__________________________________________
Dokud se tohle nevyřeší nebudu psát članky, omlouvám se..
 

1 person judged this article.

Comments

1 Rivee* Rivee* | Web | 1. september 2013 at 17:05 | React

To se musí vyřešit! Přece Ti jí nemůžou vzít! Co všechno sis s ní vytrpěla..Strašně moc držím palce, ať je pořád s Tebou! :´)

2 Áď!q Áď!q | Web | 5. september 2013 at 19:18 | React

To je strašný.. Nemůžou ti jí vzít jenom pro to, že tě má ráda a ostatní ne. Pokud se o ní dobře staráš (a já věřím že ano) a nepotřebuješ třeba od mámy aby jí dávala seno nebo tak a navíc sis jí sama koupila, neměli by ti bránit v tom, jí mít.
Jináč. Je to krásnej králoš ;)*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama


Official page
®
Kopírování článků a fotografií je zakázáno! Veškeré použité informace, které nejsou schváleny a není uvedený zdroj jsou zakázané dále publikovat! Na všechny příspěvky, které se nachází na této stránce, se vztahují autorská práva!


Instagram